قوانین "فانی اس ام اس"

 
فانی اس ام اس نرم افزار و وب سایتی است که ده ها هزار مخاطب خواهد داشت. بخشی از این مخاطبین از طریق وب سایت و بخشی دیگر از طریق برنامه اندروید به این محل متصل‌‌ می‌گردند. پس هر قشری با هر نوع طرز تفکر، مخاطب ما می‌باشند. لذا برای ارسال اس ام اس و تایید آنها، یکسری قوانین و مقررات وجود دارد که به شرح زیر میباشد.
 

جملات و پیام های توهین آمیز به هیچ عنوان تایید نخواهند شد

توهین میتواند به اقشار، اقوام، عقاید، شخص خاص، ادیان و ... باشد. توهین آمیز بودن یک جمله کاملا مشخص است. توهین همیشه در جملات طنز نیست، بلکه گاهی میتواند در جملات حکیمانه یا حتی مذهبی نیز به چشم بخورد.


طول اس ام اس ها نباید بیش از حد معمول باشند

چون جملات بایستی توسط موبایل و پیامک قابل ارسال و دریافت باشند بنابراین طول آنها نباید بیشتر از حد استاندارد باشد.
 
جملات تکراری
بهتر است همیشه جملات خودتان را ارسال کنید نه جملات دیگران. جملات تکراری دو حالت دارند: یا دقیقا همان جمله را شخص دیگری ارسال کرده است، یا جملاتی مشابه و از آن دست بسیار زیاد شده است و خسته کننده شده است.
 

متن نا مرتب

متون شما قبل از تایید توسط تیم ما ویرایش خواهند شد، تا از لحاظ گرامری و نقطه گذاری تصحیح شود. اما درصورتی که این موارد را خودتان رعایت کرده باشید، شانس تایید زودتر جمله شما بالا خواهد رفت.
 

متن ضعیف است

متن ضعیف به متنی گفته میشود که خواندن آن برای افراد مخاطبین نفعی نداشته باشد. یعنی اگر جمله ای حکیمانه است، پند چندانی در دل خود نداشته باشد.
 

مطلب سیاسی است

مطالب سیاسی برای همه مشخص است و نیازی به توضیح ندارد. جملاتی که از هر حزب یا جناحی حمایت یا توهین کند.
 

عدم رعایت شئونات جمهوری اسلامی

این وب سایت در کشور ایران، برای ایرانیان است. پس قوانین حاکم برآن نیز باید قوانین جمهوری اسلامی باشد. "توهین به اشخاص سیاسی و مذهبی، مطالب غیر اخلاقی، جوک های بی ادبی و ..."
 

مطالب تبلیغاتی

تبلیغ کالا، خدمات، افراد و ... مجاز‌‌ نمی‌باشد.
 

نیاز به ذکر منبع یا گوینده است

بهتر است همیشه جملاتی که از اشخاص برجسته یا منابع مهم است، ذکر شود تا شانس تایید جملات افزایش یابد. اما گاهی عدم ذکر منبع یا گوینده جمله، به قدری ضروری‌‌ می‌شود، که ناگزیر به رد جمله‌‌ می‌شویم.
 

مطلب قدیمی است

گاهی اوقات یک جمله یا لطیفه یا ... به اندازه ای قدیمی شده است که دیگر ذکر آن ضرورتی ندارد.
 

در ایام این مناسبت نیستیم

به عنوان مثال جملاتی که درمورد تابستان است، در هنگام عید نوروز گفته شود یا تبریک روز پدر یا مادر و ... فاصله داشته باشیم.
 

فقط یک مطلب در هر ارسال

در هر بار ارسال، متن شما باید تنها شامل یک جمله باشد. یعنی دو جمله را به صورت یکجا فرستادن مجاز نیست.